Dlaczego warto wybrać rowery marki Frog

frog bikes

Dla wielu osób rowery marki Frog mogą być nie lada odkryciem. Istnieją trzy główne powody, dla których z pewnością polubisz rowery Frog Bikes.

Łatwa nauka jazdy na rowerze dziecięcym

Rowery Frog łatwo jest kontrolować i zatrzymać. Rowery Frog są niezwykle lekkie, co oznacza, że małym dzieciom łatwiej jest na nich manewrować. To bardzo ważne dla dzieci, które uczą się, aby czuły, że mają kontrolę. Pomoże to szybciej zbudować ich pewność siebie. Przekłada się to także na mniejszą ilość czasu spędzanego w pozycji pochylonej, próbując utrzymać się z tyłu roweru, gdy dzieci zmagają się z nauką jazdy na rowerze. Dla nas to często wielka rzecz.

Rowery Frog są lekkie i poręczne

Lekkie rowery dziecięce są o wiele wygodniejsze dla dzieci, ale nie należy lekceważyć zalet, jakie lekkie rowery dziecięce mają również dla dorosłych. Bardzo ważne jest to, że są lekkie, ponieważ dzięki temu o wiele łatwiej jest je umieścić na bagażniku rowerowy z tyłu samochodu. Jest to ważny aspekt dla wielu osób. Ciekawe są również szybkozamykające się siodełka, ponieważ nie musimy bawić się kluczem imbusowym, aby prawidłowo zamontować rowery na bagażniku. Rowerki Frog są dobrym wyborem, jeśli lubisz jeździć z dziećmi na wycieczki lub biwaki, a także stanowią doskonały prezentdla dzieci.

Rowery Frog długo utrzymują swoją wartość

Rowery Frog świetnie utrzymują swoją wartość i zwiększają swój udział na rynku rowerów używanych. Są one szybko rozchwytywane. Wystarczy je dobrze serwisować, a będzie można je sprzedać za niewiele mniej niż się za nie zapłaciło.

Rower Frog 44 BlueRower Frog 40 – 14″ – zamów na Obike.pl

 

Technologia rowerów Frog Bikes

Wiecie już, dlaczego warto zamówić rowery Frog Bikes, ale czy to wszystkie powody? Cóż, wiele osób uwielbia rowery Frog Bikes także ze względu na zastosowane technologie. Frog zdobył kilka nagród za swoje produkty. Rowery Frog Bikes zostały zaprojektowane we współpracy z naukowcami z Uniwersytetu Brunel. Pod uwagę wzięto ponad 50 różnych pomiarów, aby stworzyć najlepsze rowery dziecięce. Ten przełomowy proces projektowania pozwolił stworzyć najlżejszy i najbardziej komfortowy rower dla dziecka – dla wielu rodziców robi to wyraźną różnicę.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że marka produkuje tylko rowery dziecięce. Cały swój czas i wysiłek wkłada w tworzenie idealnych rowerów dla dzieci. Nie produkuje po prostu małej wersji roweru dla dorosłych. To jest właśnie klucz do ich sukcesu.

Czy rowery Frog Bikes są warte swojej ceny?

Jeśli jesteś w stanie poradzić sobie z początkowymi wydatkami, wtedy patrzysz tylko na różnicę kosztów między kupnem roweru, a jego sprzedażą. Jeśli szukacie lekkiego roweru dla dzieci, Frog jest wyborem celnym, to praktycznie strzał w 10.

Co jeszcze trzeba wiedzieć o rowerach Frog Bikes?

Warto pomyśleć o akcesoriach rowerowych. Jeśli chcesz dodać rowerowi uroku za pomocą świateł lub dzwonków, zapoznaj się z akcesoriami dostępnymi w ofercie Obike.pl.