Butelka woom GLUG z uchwytem

Rowery woom – dla kogo?

Niemal za każdym razem, gdy rodzic pyta nas, jaki rower kupić swojemu dziecku, odpowiadamy “woom!”. Bez względu na to, czy kupujesz 12-calowy rower do jazdy po podjeździe, czy 26-calowy rower górski do jazdy po szlakach, rower room jest najprawdopodobniej najlepszą opcją dla Twojego dziecka.

woom produkuje wyjątkowo ładne rowery dla dzieci. Są lekkie, mają geometrię dostosowaną do potrzeb dziecka i komponenty z najwyższej półki. Wszystko to sprawia, że rowery są łatwe do nauki jazdy, do rozwoju i do rozwijania miłości do jazdy na rowerze.

I zanim wtrąci się ktoś, jakie to one są drogie, tak, jesteśmy świadomi, że rowery woom nie są tanie. Jednak mogę Wam obiecać bez zastrzeżeń, że są warte każdego grosza. Po latach testowania rowerów i pomagania innym dzieciom w nauce jazdy mocno wierzymy, że dostajesz to, za co płacisz. A jeśli chcesz, aby Twoje dziecko pokochało jazdę na rowerze, musisz kupić mu rower, który ułatwi mu tę przyjemność.

Chcemy być z Wami szczerzy, jesteśmy partnerem Woom Bikes. Innymi słowy, jeśli zakupisz jakiś rower na naszej stronie, zarabiamy na Zusy, czynsze oraz nasze pensje. Więc dlaczego warto nam zaufać? Jesteśmy partnerami dla wielu marek rowerów (Frog, Rascal Bikes), więc nie mamy żadnej motywacji, aby polecić Woom nad jakimkolwiek innym rowerem. Po prostu naprawdę wierzymy, że Woom jest jedną z najlepszych marek rowerów dziecięcych.

Dla kogo polecamy rowery woom?

Jeśli Twoje dziecko spełnia jedną z poniższych cech, Woom jest prawdopodobnie idealnym rowerem dla Niego!

  • Twoje dziecko jest wyjątkowo drobne i może skorzystać z wyjątkowo lekkiego roweru.
  • Twoje dziecko z trudem uczy się jeździć lub pedałować na innych rowerach.
  • Masz kilkoro dzieci, którym chcesz przekazać rower i możesz skorzystać z wysokiej jakości, trwałego roweru, który nie rozpadnie się, zanim wszystkie dzieci skończą z nim jeździć.
  • Twoja rodzina ceni sobie jazdę na rowerze i spędza dużo czasu jeżdżąc.
  • Wierzysz w kupowanie produktów wysokiej jakości, które będą służyć przez długi czas.
  • Jesteś dziadkiem, który po prostu lubi rozpieszczać swoje wnuki 🙂

woom 4 kierownica

Dla kogo nie polecamy rowerów woom?

Szczerze mówiąc, uważamy, że każde dziecko może skorzystać z roweru woom, ale jest kilka scenariuszy, w których możesz się dwa razy zastanowić.

  • Masz ograniczony budżet. Być może lepiej będzie poszukać używanego roweru – choć nadal uważamy, że powinieneś spróbować znaleźć używanego wooma, jeśli możesz.
  • Twoje dziecko jest nieco starsze i może lepiej wybrać rower specjalistyczny, np. rower szosowy lub rower górski z pełną amortyzacją.
  • Twoje dziecko znajduje się pomiędzy rozmiarami. Na przykład, masz 4-latka i chciałbyś posadzić go na rowerze 16-calowym, ale woom 3 jest jeszcze za duży. W tym przypadku lepiej będzie wybrać rower 16-calowy o niższej wysokości ramy (jak Frog 44).

Niezależnie od tego, czy masz malucha i szukasz dla niego pierwszego roweru, czy nastolatka, który uwielbia jeździć po mieście na rowerze, rower Woom pomoże mu czerpać więcej radości z jazdy. Nie ma nic gorszego niż widok dzieci, które są sfrustrowane na ciężkich, źle zaprojektowanych rowerach. Zrób im przyjemność i zainwestuj w rower wysokiej jakości.