5 sposobów na ukrycie dużego prezentu

Ukrycie prezentów świątecznych dla dzieci jest równie ważne jak sprawdzenie listy prezentów. W zależności od ich wieku i osobowości, ukrycie prezentu (zwłaszcza dużego) może być czasem bardzo trudne, aby nie natknęły się na niego przed świętami. Aby pomóc, stworzyliśmy listę 5 sposobów na ukrycie dużych prezentów, takich jak rowery i domki dla lalek, aby święta były magiczne.

P.S. W tym roku, gdy będziesz starał się ukryć prezenty, nie zapomnij stworzyć listy wszystkich miejsc, w których je ukryłeś 🙂

1# Pod łóżkiem

pod łóżkiem

Jednym z najbardziej pomijanych miejsc do ukrycia na naszej liście jest prawdopodobnie to. Czy to upiorne potwory, czy miejsce, gdzie wrzucamy całe swoje brudne pranie, pod łóżkiem zmieści się sporo prezentów. Ukrycie ich tuż pod ich nosem prawie zawsze działa, ponieważ nigdy nie myślą, aby tam zajrzeć.

Wskazówka: Jeśli chowasz mniejsze prezenty, schowaj je w ICH szafie. To również świetne miejsce, którego nigdy nie będą podejrzewać!

2# Na strychu lub w piwnicy

Strychy i piwnice są przerażające dla dzieci, nawet żona nie chce tam wchodzić! Jest tam wystarczająco dużo miejsca, aby ukryć duży prezent i miejsce, do którego Twoje dzieci wolałyby nie wchodzić, jest to idealne miejsce do przechowywania ukrycia prezentów przed domownikami

Aby zachować szczególną ostrożność, układaj przedmioty na wierzchu lub wokół prezentów. Nawet w najbardziej przerażających miejscach nigdy nie można być zbyt ostrożnym z ciekawskimi dzieciakami.

3# Prezenty w pracy

w pracy

Dostarczenie prezentów do pracy i przechowywanie ich tam (jeśli możesz) jest zawsze świetną opcją dla trudnych do ukrycia prezentów. Poza zasięgiem wzroku 🙂

Wścibskie dzieciaki nie zobaczą, że są dostarczane, ani nie będą w stanie ich znaleźć, a Ty możesz, się zrelaksować wiedząc, że Twoje prezenty są bezpieczne. -Tylko nie zapomnij odebrać ich przed świętami!

4# Prezent u sąsiadów


Jeżeli pierwsi trzy opcje odpadają, zawsze można poprosić sąsiada o pomoc. Jeśli mamy dobre kontakty to trzeba to wykorzystać. Ta wspólna konspiracja zaowocuje w przyszłości.

5# Źle oznakowane pudełko

Jednym z naszych ulubionych i najbardziej podstępnych sposobów na ukrycie dużych prezentów jest całkowite oszukanie swoich dzieci. Jeśli masz środki, znajdź inne pudełko, w którym ukryjesz swój prezent, zaklej je taśmą i oznacz pudełko jako “kwity podatkowe” lub “wspomnienia mamy z liceum”.

Ukryj go w zasięgu wzroku w garażu, szafie lub szopie i nigdy nie będą podejrzewać, że oszukiwałeś ich przez cały czas.

Najważniejsze

Bez względu na to, gdzie zdecydujesz się ukryć swoje prezenty, rób to dobrze. Jeśli rok w rok chowasz prezenty w tym samym miejscu, Twoje dzieci mogą mieć na Ciebie oko. Nie daj się zastraszyć. Jeśli zdecydujesz się ukryć prezenty pod łóżkiem w jednym roku, zmień to i wybierz jedną z tych innych wspaniałych opcji w następnym roku.

Masz wystarczająco dużo powodów do zmartwień podczas świąt. Ukrywanie prezentów nie powinno być jednym z nich!