woom UP – wyjątkowo lekki rower elektryczny dla dzieci

woom, uznana na całym świecie firma produkująca rowery dla dzieci, wprowadziła na rynek także swój rower elektryczny (e-bike) dla dzieci. Woom UP jest najbardziej zaawansowanym dziecięcym rowerem elektrycznym dostępnym na rynku, dzięki połączeniu systemu napędowego FAZUA, układu napędowego SRAM NX, widelca z zawieszeniem pneumatycznym, hydraulicznych hamulców tarczowych i superlekkiej aluminiowej ramy woom.

Jest to jedyny dziecięcy e-rower, który posiada renomowany silnik FAZUA E, co czyni go najlżejszym zintegrowanym e-rowerem ze średnim napędem zbudowanym dla dzieci.

Jaki jest woom UP?

Rower od woom zalecamy dla dzieci, które mają już doświadczenie w jeździe na rowerze, rower elektryczny dla dzieci woom UP pozwala młodym rowerzystom jeździć dalej i częściej dzięki silnikowi elektrycznemu wspomaganemu pedałami, co znacznie rozszerza ich możliwości jazdy, od technicznych tras jednośladowych po zwykłe rodzinne przygody, zarówno na drodze, jak i w terenie. Wysokiej jakości 250-watowy system napędowy FAZUA umożliwia wspomaganie pedałowania w trzech konfigurowalnych ustawieniach, do około 20 km /h. Rowerzyści mogą pobrać bezpłatną aplikację Fazua Rider, która umożliwia precyzyjne dostrojenie trybów zasilania, monitorowanie danych silnika (moc wyjściowa, pozostały zasięg itp.) oraz rejestrowanie wszystkich statystyk podczas jazdy, w tym dystansu, prędkości i wysokości. Kompaktowy i lekki zespół silnika i akumulatora można również łatwo zdemontować, aby umożliwić jazdę bez wspomagania pedałowania.

Rower woom z serii UP - model 6

Dzięki geometrii roweru górskiego, woom UP jest wyposażony w łatwy w obsłudze system przekładni SRAM NX. SRAM NX ma 11 biegów i szerokie przełożenie, dzięki czemu jest gotowy do jazdy w każdym terenie. Wysokiej jakości widelec z zawieszeniem pneumatycznym oferuje regulowane tłumienie kompresji i odbicia, które można dostosować do terenu i warunków dnia, a jego funkcja blokady jest dodatkowym atutem na podjazdach lub płaskich drogach. Łatwe w modulacji hamulce tarczowe zapewniają maksymalną siłę hamowania w każdej sytuacji, w tym na stromych zboczach i w mokrych warunkach.

woom UP a radość z jazdy wśród dzieci

Jak podaje marka woom: Odkryliśmy, że dzieci chcące doświadczyć korzyści płynących z jazdy na rowerze wspomaganym pedałami, często jeździły na niewielkich rozmiarów elektrycznych rowerach górskich dla dorosłych, które są ciężkie i nie zostały zbudowane z myślą o dzieciach. Teraz dzieci mają opcję dedykowaną dla siebie, która jest o około 30% lżejsza, zapewniając znacznie lepsze wrażenia z jazdy.

woom UP 5 rama z baterią

Jak wszystkie rowery woom, także woom UP został zaprojektowany w pełni z myślą o dzieciach: od silnika elektrycznego i aplikacji, po superlekką aluminiową ramę i geometrię dostosowaną do potrzeb młodzszych dzieci oraz przyjazne dla nich uchwyty o małej średnicy, dźwignie hamulca odpowiednie dla małych dłoni i krótsze korby niż w rowerach dla dorosłych.

Dzieci zakochują się w rowerach woom, i chętniej jeżdżą dalej i dłużej na swoim rowerze. Po latach projektowania stworzony został model, który jak twierdza marka “jest absolutnie najwspanialszym dziecięcym e-rowerem na świecie, dalej umożliwiając miłość (i dreszczyk emocji) do jazdy na rowerze dla zabawy i sportu, a także zachęcając do idei transportu napędzanego siłą ludzkich mięśni w młodym wieku”. Zobacz model woom UP 5 oraz woom UP 6 w naszym sklepie i zamów!

rower woom UP 5

E-rowery stały się popularnym alternatywnym środkiem transportu, zastępując krótkie podróże samochodem i zapewniając unikalny sposób poruszania się po bliskim otoczeniu i miastach. Dzięki doskonałym możliwościom terenowym, woom UP znacznie rozszerza możliwości jazdy dla rodzin, ponieważ dzieci mogą teraz jeździć tuż obok rodziców na dłuższych trasach lub szutrowych przejażdżkach, do których wcześniej nie mogły się przyłączyć. Co więcej, woom UP stanowi świetną alternatywę dla wyciągów lub transportu samochodowego do jazdy w stylu kurortowym, wysokogórskim.

Pedał roweru woom UP 5